Srpen 2012

Strašlivé šunkofleky

31. srpna 2012 v 20:40 | Lorian |  Jiné
Vrací se nával strašlivých anket, jako je ta níže!

Andalus(hřebec) bude možná Veronical, ale ještě uvidím...

Už jste někdy viděly chlupatý kaštan? Možná ho někdy vyfotím a popíšu návod na výrobu :D

Gwen Girl

31. srpna 2012 v 20:19 | Lorian
Plemeno: Irský tinker
Pohlaví: klisnička
Jméno: Gwen Girl
Říkáme jí: Gwen
Původ/překlad jména: přeloženo-Gwen dívka, Qwen je prostě jednoduše vymyšleno Mrkající
Povaha: Již docela přítulná klisnička, miluje běhání s ostatními hříbaty.
Zajímavosti: má krásné rybí oko
Rodiče:
Matka-Perla(momentálně není na ranči)
Otec-Flek
Rajče: zatím nemá
Fotky:Do starých kolejí...

31. srpna 2012 v 16:50 | Lorian |  Novinky
Tak jsem zase doma, řeším problémy s odesíláním obálek, rozměňováním tisícovek, hazením do schránek, kupování zrcátek, scháněním pasů, hledání Sonador... To by mohlo být nekonečné! A s tou Sonador, scháním vyřazenou arabskou klisnu od schleich, nechi objednávat a pokud ano, ráda bych obchod i s přepravníkem, nevíte o ní? Hlavně bych ráda věděla, jestli se dá sehnat v kamenném obchodě.

Zítra mám svátek a některé dárky jsem dostala dřív: jak jsem psala tak rodinku andalusu s holkou a od babičky navíc nevyřazené clydesdaláky! Divila jsem se, proč toho valacha tolik lidí žere Nerozhodný a teď se mi strááááááášně líbí! je dokonalej a to hříbě! Nadčasové, úžasné, dokonalé! Smějící se
Navíc teď dosti tvořím, zkusila jsem poprvé v životě uháčkovat deku a docela se zadařilo, tak jich udělám víc, navíc jsem vyrobila takový ozdobný halter pro andalusana i s podsedlovkou.

Clydesdaleský hříbě si přisvojila Dankew a jinak plánujeme koupi i jeho matky. Nová stáj pro klisny s hříbaty je už hotová,, ale potřebujeme zas další :D.

Hrajete geocaching? U nás u stáje je jedna schránka a tam byly kartičky z časopisu koně a hříbata!

Jak tak koukám, pletu tady pátý přes devátý, tak toho asi spíš necham a udělám nějaký ten profilek.
Ještě si musím postěžovat, že se mi rozbitý foťák ne a ne spravit, a že simíci na tabletu jsou super, ale je to na nic, když máme linux :) ten je sice taky super, ale ne, když si chci zahrát hru pro Windows....
Tak se mějte, užívejte poslední dni prázdnin a nezapomínejte na koníky!
PS: a opožděný BOH měl rekordní počet předoplatitelů, 9!

Nely

25. srpna 2012 v 8:24 | Lorian

Plemeno: Fríský kůň
Pohlaví: klisna
Jméno: Nely
Říkáme jí: Nely
Původ/překlad jména: ---
Počet potomků: 1
Zaměření: skoky, vytrvalost
Povaha: Nely je klisna, vhodná nejen pro profesionály, vzládne jí i středně pokročilý jezdec. Teď na ní jezdila hlavně Zuzka a připravovala jí na cross country, někdy později plánujeme i parkur.
Zajímavosti: Byla se mnou ve Velké Británii :)
Úspěchy: 3. místo v cross country, teď bude mít chvilku pauzu se svým hříbátkem.
Rajče: TADY
Fotky:

Adruanett

24. srpna 2012 v 21:20 | Lorian
Plemeno: Lipický kůň
Pohlaví: klisna
Jméno: Adruanett
Říkáme jí: Adruanett, Sei
Původ/překlad jména: z francouzského slova á droit (vpravo, pravá), které se čte "adrua"
Zadejte text nebo adresu webu nebo přeložte dokument.
Počet potomků: 1
Zaměření: parkur, trochu i rekreace a chov
Povaha: Ne vždy se chová dokonale, ale když jde o hodně pozná to a pomůže :)
Zajímavosti: Na boku má 3 šedé flíčky :).
Rajče: TADY
Fotky:

Ambros

23. srpna 2012 v 8:51 | Lorian
Plemeno: Schwarzvaldský kůň
Pohlaví: hřebec
Jméno: Ambros
Říkáme mu: Ambros
Původ/překlad jména: Ambros byl postavou v jedné knize.
Počet potomků: 1
Zaměření: plánujeme potomky i na našem ranči, rekreace
Povaha: Na hřebce je někdy klidný skoro až moc, ale své klisny si vždycky ohlídá :D
Zajímavosti: 2. kůń s nejdelší hřívou(je tak nastejně s Black Diamondem)
Rajče:TADY
Fotky:

Všechno možné, přípravy a andalusani

15. srpna 2012 v 9:03 | Lorian |  Novinky

To bylo něco na zkopčení, jinak moc děkuji Schleichovce za nádherný dess! Opravdu se ti moc povedl! Růstový bod
Teď tu pravděpodobně asi tak týden nebudu, protože pojedu k babče a dědovi a tam jde internet pomalu takže nejdřív chci mít odsloužené dny na howrsecup. To mi bude trvat půl hoďky, pak zkouknu email a asi poletím ven, stejnak nemůžu fotit tak ani nemůžu nahrávat nic nového.

Zpláclý výhled v Anglii


Dneska musím ještě vyrobit pár žlabů na vodu, ohlávek, možná přidělam i háček na kopyta, protože mě byví je vyrábět(už mam 5) a přišla jsem na ně teprve nedávno, když jsem procházela blogy a tam fotka háčků a vedle nich bužírky, kterých mam doma stovky :D. Taky dodělám hříběcí postrojek pro Hvězdu, ten mám skoro hotový, už jen přilepit suchý zip a nějaké drobnosti. Navíc mě napadlo jak vylepšit tu stáj, kterou budu opravovat.
Takže budu mít moc a moc práce a pokud byste něco potřebovali,napište na Lorian.a.Neor@seznam.cz ... Smějící se


Jo a Zuzka zkoušela project toho andalusana a vypadá to, že to bude velmi dobrý skokan! Klisna a hříbě už se mezitím skamarádily a vesele se zbytkem stáda běhají po louce. Klisna se bude jmenovat možná Amaryl, hřebce ještě nevím.

Příjezd andalusanů

14. srpna 2012 v 21:14 | Lorian |  Novinky
Heh, dobrý moto
Život je boj... tak se pozabíjejte a já bych s dovolením prošla.
xD, to mi připomíná, že zase musím změnit motto, protože to současné je příliš dlouhé a taky nic moc...

No a k nadpisu, 1. září budu mít svátek a přála jsem si k němu přepravník od sch a tak jsme ho jeli koupit spolu s taškou do školy(kterou jsme nesehnali) a nějakým tím oblečením do Plzně. Jenže nikde jsme nemohli najít hračkárnu a když jsme jí našli tak neměli žádné schleich, jen pár Bullyland, pak jsme našli ještě jednu a tam neměli ani žádné jiné modely :( Tak jsme tedy šli do tesca pro oblečení a tam jsem spatřila ten zázrak!


A dostala jsem ho místo přepravníku! A ona je taková suprová sada možná i lepší než přepravník, navíc žádného andalusa od sch nemám a tu holku taky ne :) Takže se andalusani a Klára zabydlují, zatímco se já spokojeně zubím :)

Jak jsme na táboře se Schleichovkou měnili výrobky, tak těch svých mam docela málo xD Takže zítra budu vyrábět, už mám skoro hotový postrojek pro Hvězdu a budu tvořit žlaby, hlavně kvůli soutěži. Navíc musím opravit stáj, ve které se rozbily přepážky mezi boxy. Tak toho mám dost a snad to stihnu :) mějte se hezky, a ahoj!

PS: kdybych se podepsala jinak než Lorian tak si z toho nic nedělejte!


Čas na objednání :)

13. srpna 2012 v 11:35 | Lorian |  Novinky


To bylo něco z BOHa mam jednu super zprávu! Možná začnou sbírat 2 nebo tři holky! To by znamenalo, že jsem ke sbírání přivedla 5 lidí! Protože dvě moje kámošky kvůli mě už sbírají, ale nemají ranč a teď by se mohly připojit další tři!
A možná dneska půjdu ke koním, takže si možná zase zacválám :) A už se moc těším až budu skákat, jak se mnou Rexík přeskočil kámen bylo vážně super!
No a dneska dodělám profilek Adruanett, možná i nějakého jiného koníka. Už jsem vylepšila stránky časopisu, tak se prosím koukněte na odkazy výše!


Sokkie v trávě (čti soký) :)


Ahoj, jsem z5

12. srpna 2012 v 12:35 | Lorian |  Novinky
Tak jsem se vrátila z nejlepšího tábora na světě! Nejenže tam se mnou byla Lu... Schleichovka, ale navíc jsem tam trochu zlepšila svou techniku a dozvěděla jsem se něco nového o koních(i třeba jak se čistí podbřišníky :D)! Navíc jsem se trochu naučila cválat!
Byly tam totiž 4 skupiny na ježdění-3 krokovky(v těch se šlo krokem a nevim to jistě, ale poslední den asi i klusem) a 1 klusovka(ve které se i cválalo). No a v klusovce jsem byla i já! Smějící seTakže sem si poprvé v životě zacválala a tak trochu "skočila"-včera, poslední den tábora jsme taky byli na vyjížďce a v cestě byla jakási kamenná "hráz" a my jsme ji měli objet tam, kde byl jen jeden kamen. Já si myslela, že ho Rex překročí a ono né, takže jsem se na vteřinku ocitla ve vzduchu Smějící se!
Rexík byl krásný norik(tigr) na kterém jsem jela 4 a snad ještě pojedu, pak jsem jea jednou na hvězdě a na Adamovi-Hvězda byla taky norik, ale ryzka se světlou hřívou a Adam byl hafling, na kterém jsem jela první den, když nás řadili do krokovky nebo do klusovky. Jen škoda, že se mnou nebyla Schleichovka ve klusovce Plačící.
Rex

Ještě jednou moc děkuji Schleichovce zavýrobky, které jsme vyměnili a bohužel fotky hned tak nebudou, protože mamka neví kde je papír o koupi foťáku, takže asi nepůjde reklamovat Plačící a nový taky asi hned mít nebudu :(. Takže pokud někam dám nějaké fotky tak budou buď zkopírované(jako Rex) nebo z mého archivu.

Přátelství s Keník a Lissy jsem přijala a teď jste v mých SR.


A ještě ohledně dessu-nebudu psát někomu jako idiot a on mi ho nakonec neudělá. Jestli ode mě chcete dostat dárek z černého trhu na howrse, udělejte mi prosím nějaký modrý des s frísama a až bude, tak mi napište. Buď ho mít budu nebo ne, ten, co jsem si nastavila taky není až tak odstrašující.

Týden

4. srpna 2012 v 21:39 | Lorian |  Novinky
Omlouvám se za komentování, které jsem odbyla, ale blog mě každej druhej článek automaticky odhlásí :/ .
1.rajče
Nahrála jsem nové album "V parku", odkaz: http://lorian.rajce.idnes.cz/V_parku/
2.dess
Sháním dess, protože nikdo, komu jsem napsala se asi minimálně tak rok nechystá zabít trochu času pro někoho tak nudného, nezajímavého, staromódního a trapného člověka jako jsem já.(a to jsem psala více lidem :D) Smějící se

3. motto
Zase změním motto, protože mto, co je teď(přišel jsem, viděl jsem, nechápu, odcházím) se sem moc nehodí a já jsem viděla i lepší.

4. Zábava s včelami
Za celý můj život mě štípli pouza 3 včely-z toho 2 o těchto prázdninách Smějící se(ta barva smajlíků se mi moc líbí). A snad mi zbytek otoku zmizí do zítřka, protože mám štípnutí na vnitřní straně nohy...

5. Dnes...
...to bylo super. U koní byla akce, na které vystupoval jeden super koňák, (reklama pro něj) a vidět to jeho vystoupení na živo bylo vážně super!

další dva body budou zítra.

z5, novinky

3. srpna 2012 v 21:41 | Lorian
Ahoj! Tak jsem zpět z Jeseníků, bylo to tam vážně super! Usmívající se Jinak tu budu jen zítra a pak zas odjížím, tentokrát na tábor se Schleichovkou! No dokážete si to představit, že byste jeli na tábor se SR? Já ani ne xD.
Ještě vás moc prosím, aby jste si nic nedělali z těch smajlíků a nemazali si mě z odkazů. Já za to nemůžu-jsem prostě až moc šťastná :).
Takže se straaaaaaaaaaaaaašně těším a doufám, že to bude tak super, jak si to představuju. Bohužel se mi rozbil foťák, takže fotky z tábora asi nebudou :/. Ale možná mi jeden půjčí taťka, brácha mi zrcadlovku určo nepůjčí :D a ani bych tak těžké monstrum nechtěla tahat i když je pravda, že se s ní fotí úžasně! No a vemte si, že ten foťák mam ani ne půl roku a už se rozbije objektiv!

S kartou naštěstí nic nemám a tak nahraju ty fotky z Jeseníků-měla jsem tam všechny koníky, co jsem mohla vzít(21 sch v batohu moc lehkých není :D) .